Marina Željeznjak
DODATNA NASTAVA - izvješće 2015./ 2016.
Autor: MARINA ŽELJEZNJAK, 13. 6. 2016.

Učenici polaznici dodatne nastave iz matematike sudjelovali su na školskom natjecanju iz matematike gdje su jako dobre rezultate ostvarili učenici 5. i 6. razreda i ostvarenim bodovima osigurali si sudjelovanje na županijskom natjecanju.

Niko Paviša, Matko Balala i Ivan Miklić su učenici koji su sudjelovali na županijskom natjecanju i po prvi puta se susreli s natjecateljima iz većine škola naše županije.

Najbolje rezultate ostvario je učenik 5. razreda Matko Balala zauzevši 1. mjesto dok su Niko i Ivan zauzeli 8. i 6. mjesto u ukupnom poretku.

Isti učenici sudjelovali su, uz ostale učenike, na ekipnom natjecanju Mathema u Koprivnici gdje je ponovno ekipa 5. razreda pokazala zapažene rezultate i osvojila 3. mjesto.

Na međunarodnom natjecanju Klokan bez granica ove je godine sudjelovalo čak 39 učenika naše škole.

6 učenika nalazi se među 10 % najbolje plasiranih učenika u Republici Hrvatskoj:

Sara Balala (3.r.), Lorena Vlašić (3.r.), Matko Balala (5.r.), Ena Miklić (5.r.), Gabrijel Vucikuja (5.r.), Ivan Miklić (6.r.).

Čestitamo im na velikom i zasluženom uspjehu!

Ova godina bila je jako uspješna za naše učenike na području matematike. Nadamo se da ćemo radom, trudom i zalaganjem i sljedeće godine ponoviti uspjehe ili čak ostvariti još i bolje.

Nastavnica

Marina Željeznjak