Popis udžbenika

Objavljujemo Popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala za školsku godinu 2020./2021. (privitku).

Roditelji nabavljaju obrazovne materijale koji su na popisu označeni crvenom bojom. Udžbenike nabavlja škola i učenicima će biti podijeljeni prvoga dana nastave u školskoj godini 2020./2021.

UDŽBENICI ZA ŠKOLSKU GODINU 2O20./2021.

Poštovani roditelji!

Prema odluci Ministarstva znanosti i obrazovanja, a temeljem Zakona o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu za školsku 2019./2020. godinu učenicima su bili osigurani udžbenici za obvezne i izborne predmete iz sredstava Državnog proračuna. Prilikom preuzimanja udžbenika, roditelji su potpisivali Izjavu kojom su se obvezali da će po završetku nastavne godine vratiti školi udžbenike u uporabnom stanju, odnosno da će u slučaju njihovog gubitka ili oštećivanja biti dužni nadoknaditi štetu u iznosu od 50% kataloške cijene udžbenika.

Obzirom da smo na kraju nastavne godine, obavještavam vas o načinu vraćanja udžbenika.

Udžbenike trebaju vratiti:

• učenici 1. razreda iz Vjeronauka i Njemačkog jezika
  • učenici 4. razreda iz svih predmeta
  • učenici 5. razreda iz svih predmeta
  • učenici 7. razreda iz Biologije, Fizike, Kemije i  Geografije
  • učenici 8. razreda iz svih predmeta osim Biologije, Fizike i Kemije

Navedeni udžbenici će se koristiti u školskoj godini 2020./2021.

Učenici koji ne vrate udžbenike trebaju platiti 50% od nabavne cijene udžbenika, odnosno NEĆE MOĆI dobiti komplet udžbenika za iduću školsku godinu.

Udžbenike je potrebno vratiti do četvrtka 25. lipnja 2020. godine u dogovoru s razrednicima.

NABAVA UDŽBENIKA I NASTAVNIH MATERIJALA ZA IDUĆU ŠKOLSKU GODINU

U idućoj školskoj godini udžbenike iz svih obaveznih i izbornih predmeta nabavlja škola sredstvima iz državnog proračuna.

Ostale obrazovne materijale koji se nalaze na popisu za pojedini razred nabavljaju roditelji. Općina Kalinovac će i ove godine sufinancirati iznos od 200,00 kuna po učeniku za kupnju ostalih obrazovnih materijala.