MIROSLAV RABAĐIJA / datum: 9. 7. 2020. 21:20

Klara Vucikuja ( 4. )

Martin Miklić ( 4. )

Tena Moslavac ( 5. )

Luka Vedriš ( 8. )

Ostvarili smo cijeli fond sati već u prvom polugodištu pripremajući se za brojna natjecanja u kojima smo sudjelovali ove školske godine.

Šahovski turniri :

Novo Virje ( 14.9.2019. )

Kalinovac ( 12.10.2019. )

Đurđevac ( 21.12.2019. )

Kalinovac ( 18.1.2020. )

Đurđevac ( 8.2.2020. )

Međuopćinsko natjecanje u šahu-skupina Đurđevac ( 22.11.2019. )

Izborno natjecanje sportskih igara mladih u Šahovskom klubu Picok u Đurđevcu ( 11.2.2020. )

Sportske igre mladih naše županije u Đurđevcu ( 13.6.2020. )

Pojedinačno kadetsko i juniorsko prvenstvo naše županije u Koprivnici ( 4.7.2020. )

Svi učenici ostvarili su veći napredak u svladavanju šahovske igre. Učenici Tena Moslavac,Nika Rončević,Luka Moslavac i Luka Vedriš članovi su Šahovskog kluba Đurđevac. Najveće rezultate postigli su Nika Rončević i Luka Vedriš.

Čestitam svim učenicima na uspješnoj godini !

voditelj : Miroslav Rabađija

[OPŠIRNIJE]

PRVO MJESTO NIKE RONČEVIĆ U ŠAHU
MIROSLAV RABAĐIJA / datum: 4. 7. 2020. 20:09

Nika Rončević je kao članica Šahovskog kluba Picok iz Đurđevca osvojila prvo mjesto na pojedinačnom kadetskom i juniorskom prvenstvu Koprivničko-križevačke županije.Pobijedila je sa maksimalnim brojem bodova.Čestitamo Niki na velikom uspjehu !

[OPŠIRNIJE]

SPORTSKE IGRE MLADIH U ĐURĐEVCU
MIROSLAV RABAĐIJA / datum: 13. 6. 2020. 20:19

U subotu 13.6.2010. u Đurđevcu je u sklopu sportskih igara mladih naše županije održano natjecanje brojnih sportova pa tako i u šahu gdje su za Šahovski klub Picok iz Đurđevca nastupili Klara Vucikuja i Martin Miklić.Klara je osvojila drugo mjesto i propustila odlazak na završnicu sportskih igara mladih.Martin je bio plasiran u sredini tablice.Hvala na sudjelovanju našim učenicima.

[OPŠIRNIJE]

IZBORNO NATJECANJE ZA SPORTSKE IGRE MLADIH
MIROSLAV RABAĐIJA / datum: 11. 2. 2020. 20:32

U prostorijema Šahovskog kluba u Đurđevcu održano je izborno natjecanje djevojčica i dječaka za odlazak na sportske igre mladih naše županije.Od naših učenika sudjelovali su : Tena Moslavac,Klara Vucikuja, Martin Miklić,Matej Međurečan i Luka Moslavac.

Na igre su se plasirale Klara Vucikuja,Tena Moslavac i Martin Miklić.

Čestitamo na tome i mnogo uspjeha na daljnjem natjecanju.

[OPŠIRNIJE]

ŠAHOVSKI TURNIR U ĐURĐEVCU
MIROSLAV RABAĐIJA / datum: 8. 2. 2020. 20:40

Članice i članovi naše šahovske ekipe nastupili su na još jednom turniru početnika u šahu u hotelu Picok u Đurđevcu.Ovaj puta Nika Rončević je jedina osvojila srebrnu medalju u svojo dobnoj skupini. Čestitamo Niki na medalji i zahvala ostalim učenicima na sudjelovanju.

[OPŠIRNIJE]

ŠAHOVSKI TURNIR U NAŠOJ ŠKOLI
MIROSLAV RABAĐIJA / datum: 18. 1. 2020. 19:24

U našoj je školi održan veliki šahovski turnir na kojem je sudjelovalo 53 učenika. Učenici dolaze iz cijele sjeverozapadne Hrvatske, čak iz Zagreba i Slunja.Na turniru nisu samo nastupili početnici, nego i dvije državne prvakinje u svojim dobnim skupinama.

Naši učenici ostvarili su dobar uspjeh. Najviše su pokazale Tena Moslavac i Nika Rončević osvojivši brončane medalje u svojim dobnim skupinama. Ipak otkriće turnira prema riječima glavnog suca gospodina Vlade Karagića je naš Luka Vedriš koji nije uspio do medalje ali je osvojio 5 od mogućih 7 bodova. To je veliki rezultat s obzirom da je Luka na ulaznoj listi po šahovskom rejtingu bio tek 50. a turnir je završio na 8 mjestu među najboljim igračima koji imaju mnogo veći rejting od njega. Čestitam našim učenicima na dobroj igri i trudu.

Uz glavnog suca gospodina Vlade Karagića pomoć je pružao i pomoćni sudac gospodin Ivan Baruškin. Ravnateljica škole na kraju natjecanja uručila je medalje najboljima.

[OPŠIRNIJE]

IZVJEŠĆE O RADU ŠAHOVSKE GRUPE NA KRAJU PRVOG OBRAZOVNOG RAZDOBLJA ŠKOLSKE GODINE 2019./2020.
MIROSLAV RABAĐIJA / datum: 10. 1. 2020. 20:56

Ostvarili smo cijeli fond sati već u prvom polugodištu pripremajući se za turnire početnika koji su održani U Novom Virju, Kalinovcu i Đurđevcu, te smo sudjelovali na međuopćinskom natjecanju osnovnih škola područja Đurđevac.

Najbolje rezultate postigli su Nika Rončević i Luka Vedriš.Ostali polaznici postižu na turnirima veće ili manje rezultate.

Zahvaljujem se učenicima na redovitom dolaženju na satove, marljivom radu i rezultatima.

[OPŠIRNIJE]

MIROSLAV RABAĐIJA / datum: 21. 12. 2019. 19:34

U Đurđevcu je u hotelu Picok održan mjesečni šahovski turnir početnika.Nastupili su i naši šahisti. Najveću uspjeh su ostvarili Matej Krčmar i Tena Moslavac osvojivši medalju. Čestitam učenicima na sudjelovanju i dobroj igri.

[OPŠIRNIJE]

MEĐUOPĆINSKO NATJECANJE U ŠAHU
MIROSLAV RABAĐIJA / datum: 22. 11. 2019. 19:58

Naši šahovski početnici sudjelovali su na međuopćinskom natjecanju osnovnih škola u šahu u Đurđevcu. Poraženi smo s rezultatom 0:4 od mnogo bolje ekipe Đurđevca koja je ovim rezultatom otišla na županijsko natjecanje. Zahvaljujem se učenicima na trudu.

[OPŠIRNIJE]

ŠAHOVSKI TURNIR POČETNIKA
MIROSLAV RABAĐIJA / datum: 12. 10. 2019. 19:49

U našoj je školi održan mjesečni šahovski turnir početnika. Nastupili su i naši šahisti. Najveću uspjeh ostvarili su Nika Rončević, Tena Moslavac, Luka Vedriš i Luka Moslavac osvojivši medalju. Čestitam učenicima na sudjelovanju i dobroj igri.

[OPŠIRNIJE]

ŠAHOVSKI TURNIR POČETNIKA U NOVOM VIRJU
MIROSLAV RABAĐIJA / datum: 14. 9. 2019. 21:10

Sudjelovali smo na našem prvom šahovskom turniru održanom u Novom Virju. Najbolje rezultate i osvojene medalje ostvarili su Nika Rončević, Tena Moslavac i Luka Vedriš.Zahvaljujem se svim učenicima na nastupu i rezultatima.