Pedagoginja

Katarina Švarbić, mag.

Zvanje: magistra edukacije hrvatskog jezika i književnosti i magistra pedagogije

Na zamjeni: Petra Šiško, mag. paed.

e-mail adresa: petra.kovacic27@skole.hr

Radno vrijeme:

PON, SRI I SVAKI DRUGI PETAK: 08:00 - 14:00

e-mail adresa pedagoginje:

katarina.durinovic@skole.hr

petra.kovacic27@skole.hr

O pedagoginji Katarini:

Diplomirala na Filozofskom fakultetu u Osijeku - Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera 2010. godine.

Radi na pola satnice u OŠ Ivan Lacković Croata Kalinovac od 13. 12. 2010. godine, drugu polovicu radnog vremena radi ako pedagoginja u OŠ "Prof. Blaž Mađer" Novigrad Podravski od 19. 1. 2012. godine.

Područja interesa:

- projektna nastava: organizacija i sudjelovanje u školskim projektima - Stari sportovi, Djeca kreiraju prostor, Školski supertalent

- tematski dani: koordinator rada na ostvarivanju tematskih dana - Dani kruha, Eko dan, Sportski dan...

- stručno usavršavanje učitelja i sturčnih suradnika kroz školske stručne aktive i učiteljska vijeća - teme: Pozitivna disciplina u razredu,  Različiti mozgovi, različiti učenici - kako doprijeti do onih do kojih se teško dopire.

- suradnja s roditeljima kroz predavanja i radionice na roditeljskih sastancima i Vijećim roditelja: Kako pripremiti dijete za školu, Zbližavanje s voljenim djetetom, Tajna uspješnog roditelja i odgojitelja, Domaća zadaća bez suza.

- preventivni i humanitarni programi: Otvoreni kišobran, STOP nasilju među djecom, NISI SAM, Jedno od pet, Škole za Afriku, Caritas, posjet udruzi za pomoć djeci s mentalnom retardacijom.