Udžbenici u školskoj godini 2024./2025.

Poštovani učenici i roditelji!

Udžbenici za sve nastavne (obvezne i izborne) predmete i razrede OŠ Ivan Lacković Croata Kalinovac, za školsku godinu 2024./2025. i ove školske godine bit će nabavljeni sredstvima Ministarstva znanosti obrazovanja i mladih. Oni udžbenici koji su važeći od prethodnih godina te koji su očuvani i koji se još mogu koristiti, skupa s novim udžbenicima, bit će podijeljeni učenicima početkom nove školske godine u rujnu.

Obavijest o financiranju Drugih obrazovnih materijala objavit ćemo nakon što nam Općina Kalinovac dostavi Odluku o financiranju istih.

U privitku se nalazi: Popis obveznih i izbornih udžbenika koji će se koristi u školskoj godini 2024./2025., Popis drugih obrazovnih materijala i Popis udžbenika za učenike s teškoćama u razvoju.