Poštovani roditelji, dragi učenici!

Pred nama je nova školska godina, te objavljujemo informacije o organizaciji rada i nastave.

Nastava u školskoj godini 2024./2025. počinje u ponedjeljak 9. rujna 2024. godine u 8.00 sati. Prvi nastavni dan učenici imaju tri sata (dva sata razrednika i jedan sat prema rasporedu sati). U školi će od razrednika dobiti detaljne upute o organizaciji rada škole, raspored sati i udžbenike.

Odvoz učenika putnika organiziran je u 10.45 sati sa stajališta u školskom dvorištu.

Školska kuhinja počet će s radom u ponedjeljak, 9. rujna 2024. godine.

Organizacija nastave za učenike 1. razreda

Učenici prvog razreda dolaze prvi dan u školu u pratnji svojih roditelja. Za njihov početak školovanja pripremljen je program dobrodošlice u 8.15 sati u prostoru školskog hola.

Programu će prisustvovati i djelatnici Općine Kalinovac koji će prvašićima podijeliti prigodne poklone.

Svim učenicima, njihovim roditeljima i učiteljima želimo sretnu i uspješnu novu školsku godinu.

Ravnateljica Mirjana Bazijanec