U petak, 25. listopada 2024. od 14 do 18 sati, u suradnji sa Osnovnom školom Ivan Lacković Croata Kalinovac i Gradskim društvom Crvenog križa Đurđevac, provest će se 52. humanitarna akcija “Solidarnost na djelu”, koju će provoditi učenici od 5.-8. razreda.
Pozivamo sve mještane Općine Kalinovac, koji mogu i žele, da podrže akciju i na taj način daju svoj doprinos u brizi za brojne ljude kojima je pomoć potrebna. Od prikupljenih sredstava nabavit će se humanitarna pomoć sukladno potrebama.

U akciji Solidarnosti na djelu mogu sudjelovati svi učenici naše škole s roditeljima i djelatnicima na način da se tijekom nadolazećeg tjedna mogu u školu nositi potrepštine koje će se predati Gradskom društvu Crvenog križa Đurđevac do 31.10. 2024. U predvorju škole nalazi se kutija gdje možete ostaviti potrepštine.