Sanja Kolar
Izvješće - dopunska nastava iz njemačkog jezika
Autor: Sanja Kolar, 1. 7. 2015.

Dopunska nastava iz njemačkog jezika održavala se u šk.god. 2014./2015. u petom i šestom razredu.

Izvješće o radu pogledajte klikom na opširnije.

Dopunska nastava održavala se u petom razredu srijedom 7. sat te petkom 7. sat u šestom razredu.

U radu su bili obuhvaćeni sadržaji redovne nastave njemačkog jezika, utvrđeni nastavnim planom i programom. Ti su sadržaji prilagođeni u skladu sa sposobnostima  učenika koji sudjeluju u dopunskoj nastavi njemačkog jezika.

Zadatak nastave dopunske nastave njemačkog jezika bio je savladati minimum redovnog programa iz njemačkog jezika.

U rad dopunske nastave bili su uključeni sljedeći učenici: Bruno Biruš, Valentino Fusić, Tamara Šušnja, Paola Posavec, Matej Stanjo i Dorian Aurer (5.r.) te učenici Maja Đipalo, Lana Đipalo, Emanuel Stijepić, Mateja Hadžija, Filip Markov i Matko Sobota (6.r.)

Svi učenici na satovima dopunske nastave izvršavali su predviđene sadržaje (ispravak pisanih provjera, vježbanje pisanja i odgovaranja na pitanja – usmeno i pismeno) te se niti jedan učenik ne upućuje na produžnu nastavu njemačkog jezika.

UČITELJICA: Sanja Kolar