Počela je nova nastavna godina
Autor: MIRJANA BAZIJANEC, 7. 9. 2020.

7. rujna 2020. godine krenuli smo u novu nastavnu godinu, drugačiju od prethodnih. Pred  svima nama je puno izazova, novih pravila i uputa ali se nadamo da ćemo, jer moramo, ako želimo sačuvati sebe i druge oko sebe kao i svoje obitelji biti svi odgovorni. Škola je opet oživjela veselim dječjim glasovima, a posebno smo sretni što smo mogli uživo pozdraviti i podijeliti  s prvašićima i njihovim roditeljima  radost i uzbuđenje prvoga školska dana i zaželjeti im sretan početak školovanja. Nakon pozdravne riječi ravnateljice i načelnika Općine Kalinovac, izveden je kratki program dobrodošlice kojeg je s učenicima četvrtog razreda pripremila učiteljica Jasna Miklaušić. Razredna učiteljica prvoga razreda Jasminka Stankir također ih je pozdravila, a nakon zajedničkog fotografiranja povela je svoje učenikle u njihovu učionicu.

Dragi učenici,

želimo vam sretno i uspješno školovanje. Budite veseli i sretni i širite ljubav i blizinu jedni prema drugima srcem i osmijehom!