učite pomoću školskog portala i na poklon dobivate Office 365

Upisi djece u prvi razred

ŠKOLO LACKOVIĆA CROATE-HIMNA ŠKOLE

Jutrom kad se probudim

Ja na školu pomislim

Na lektire i  zadatke,

znanjem se ponosim.

Jer u  školi uvijek ima

aktivnosti koje raduju me

Crtam, pišem, glumim,

O okolišu brinem  se.

Pjesmom slavim te

Drage uspomene

U srcu čuvam sve.

I kad porastem

U srcu nosit ću te.

Iz učionice se te

Ori učitelja glas

Školsko zvono kad zazvoni

Djeca igraju se sva.

I dok trčim hodnikom

Pjevam plešem ja po svom

Sretna sam jer škola mi je

Uvijek bila drugi dom.

Pjesmom slavim te

Drage uspomene

U srcu čuvam sve.

I kad porastem

U srcu nosit ću te.

Tko smo mi?

Natječaj- stručni suradnik pedagog/pedagoginja
Autor: MIRJANA BAZIJANEC, 26. 10. 2018.

NATJEČAJ JE OTVOREN OD 26.10.2018. do 03.11.2018. GODINE

Na temelju Zakona o poticanju zapošljavanja („Narodne novine“ broj 52/12, 120/12. i 16/17), a u cilju korištenja mjere „Od mjere do karijere“ putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, te Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17. i 68/18), ravnateljica Osnovne škole Ivan Lacković Croata Kalinovac, Dravska 6, Kalinovac, raspisuje

NATJEČAJ za zapošljavanje za stjecanje prvog radnog iskustva / pripravništvo

1. Stručni suradnik - pedagog/pedagoginja - zapošljavanje za stjecanje prvog radnog iskustva / pripravništvo - 40 sati ukupnog tjednog radnog vremena

Uvjeti za radno mjesto:
-  Prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi  („Narodne novine“ broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17. i 68/18) i Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu („Narodne novine“ broj 47/96).
Posebni uvjeti:
- nezaposlene osobe bez staža osiguranja u obrazovnoj razini iz područja obrazovanja, zdravstva, socijalne skrbi i kulture prijavljene u evidenciju nezaposlenih
Uz pisanu prijavu kandidati/kandidatkinje su obvezni priložiti valjanu dokumentaciju: životopis, diplomu- dokaz o stečenoj stručnoj spremi, domovnicu, elektronički zapis o radnom stažu (e-radna knjižica), potvrdu o nekažnjavanju  sukladno članku 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj  školi (ne stariju od 6 mjeseci), potvrdu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje iz koje je vidljivo da je kandidat prijavljen u evidenciju nezaposlenih.
Dokumenti se dostavljaju u preslikama koje nije potrebno ovjeriti.
Opis poslova: neposredni rad s učenicima, stjecanje iskustva, priprema za polaganje stručnog ispita.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova. Kandidat iz članka 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17) koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju dužan je uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja, te dostaviti i dokaze iz članka 103. stavka 1. navedenog Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju, koji su objavljeni na internetskoj stranci Ministarstva hrvatskih branitelja:

/POPIS%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA

%20PRI%20ZAPO%C5%A0LJAVANJU.pdf

Ako kandidati ostvaruju prednost pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužni su se na njega pozvati u prijavi na natječaj i uz prijavu priložiti dokaze o istom. Navedeni kandidati imaju prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima.
Prijavom na natječaj, kandidati/kandidatkinje su suglasni da Škola kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno pozitivnim propisima o zaštiti osobnih podataka.
Rok za podnošenje prijave je osam ( 8 ) dana od dana objave natječaja, do 3.11.2018.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostaviti poštom na adresu škole: Osnovna škola Ivan Lacković Croata Kalinovac, Dravska 6, 48361 Kalinovac, uz naznaku „Za natječaj“.

Nepotpune i nepravovremeno dostavljene prijave neće se razmatrati.
O rezultatima natječaja kandidati/kandidatkinje će biti obaviješteni u zakonskom roku.