klik za veći prikaz

Priloženi dokumenti:
Diploma.jpg
Zahvalnica.jpg

Upis djece u prvi razred

Počela je nova školska godina
Autor: Viktorija Hrženjak, 3. 9. 2018.

U ponedjeljak, 3. rujna u 8.00 sati školsko zvono opet je zazvonilo i najavilo početak nove školske godine 2018./2019. Kako nam je bilo tog prvog dana pogledajte pod opširnije.

Prvi nastavni dan započeo je pozdravnim riječima ravnateljice Mirjane Bazijanec  koje je uputila učenicima, roditeljima, učiteljima i djelatnicima škole.

Poseban doček organiziran je za naše  prvašiće i njihove roditelje. Prigodni program pripremili su učenici 4. razreda s učiteljem Miroslavom Rabađijom. Riječima školske himne, recitacijama i glumom četvrtaši su prvašiće uveli u čaroban školski svijet. U prigodnoj prezentaciji učenicima i roditeljima predstavljeni su uvjeti rada u školi, aktivnosti koje učenici mogu izabrati i mnoštvo postignuća i događaja iz bogate školske događajnice.

Programu  je prisustvovao načelnik Općine Kalinovac Danijel Zvonar te pročelnica jedinstvenog upravnog odjela Jasna Kovačev. Općina Kalinovac osigurala je za sve prvašiće darove - ruksake sa slatkišima, majicom i kabanicom što je dodatno razveselilo male školarce.

Nakon održana prva tri sata pošli smo u župnu crkvu sv. Luke evanđelista po Božji blagoslov za novu školsku godinu.

Svim učenicima i učiteljima želimo mnogo veselih, radosnih i uspješnih dana u novoj školskoj godini!