učite pomoću školskog portala i na poklon dobivate Office 365

Upisi djece u prvi razred

ŠKOLO LACKOVIĆA CROATE-HIMNA ŠKOLE

Jutrom kad se probudim

Ja na školu pomislim

Na lektire i  zadatke,

znanjem se ponosim.

Jer u  školi uvijek ima

aktivnosti koje raduju me

Crtam, pišem, glumim,

O okolišu brinem  se.

Pjesmom slavim te

Drage uspomene

U srcu čuvam sve.

I kad porastem

U srcu nosit ću te.

Iz učionice se te

Ori učitelja glas

Školsko zvono kad zazvoni

Djeca igraju se sva.

I dok trčim hodnikom

Pjevam plešem ja po svom

Sretna sam jer škola mi je

Uvijek bila drugi dom.

Pjesmom slavim te

Drage uspomene

U srcu čuvam sve.

I kad porastem

U srcu nosit ću te.

Tko smo mi?

Program obilježavanja Dana šklole
Autor: MIRJANA BAZIJANEC, 30. 5. 2018.

PROGRAM OBILJEŽAVANJA DANA ŠKOLE 2018.

PETAK, 08.06.2016. U 19.00 SATI

ŠKOLSKA PRIREDBA

Za  ovogodišnji rođendan školi učenici i učitelji pripremili su prigodni program pod nazivom:

„DOBRI I DRAGI NAŠ KAJ“

U ovome suvremenom i modernom vremenu koje nas okružuje tehnologijom, a  koja nam omogućava napredak i razvoj u svim područjima, pa tako i u školi, naše opredjeljenje uz tehnologiju je čuvanje i njegovanje zavičajnosti, tradicije i kulturne baštine. Naša škola je prijatelj baštine, njegujemo kajkavsku riječ, čuvamo običaje i radiciju naših starih prenosimo na mlade naraštaje.

U kulturno-umjetničkom programu u kojem sudjeluju: pjevački zbor, tamburaški orkestar, dramska i literarno-novinarska družina, Mlađa folklorna skupina Kuda Grgur Karlovčan Kalinovac i Mala dramska scena KU “Tomislav Franjić“ pokazat ćemo vam djelić onoga što radimo s našim učenicima.

Kako bismo još više i bolje približili školu učenicima i učinili je životnom u kurikulum su integrirane brojne izvannastavne, izvanškolske i ostale aktivnosti. Uz brojne prednosti takvog oblika rada i stručno vođenje, one pružaju mogućnost organiziranog i  kvalitetno provedenog slobodnog vremena.

I upravo takvo promišljanje  i približavanje škole na takav način učenicima, učinili su, da su učenici sudjelovali u brojnim natjecanjima, manifestacijama, natječajima, susretima i smotrama gdje smo ostvarili zapažen uspjeh.

Naši učenici i učitelji bili su vrijedni promotori  svoje škole i zajednice.

Priznanja  i nagrade za postignuti uspjeh, osvojena  prva tri mjesta na županijskim natjecanjima i promociju škole  primit  će učenici:

Lana Bazijanec, učenica 5. razredaosvojila je 1. mjesto iz geografije pod mentorstvom prof. Elizabete Trepotec Marić,  3. mjesto iz matematike pod mentorstvom učiteljice Marine Željeznjak i 3. mjesto na natjecanju u šahu pod mentorstvom učitelja Miroslava Rabađije. ČESTITAMO!

Ena Mlakar, učenica 6. razreda- literarni rad predložen za državno natjecanje LiDraNo pod mentorstvom učiteljice Kristine Domović i ostvarila je rezultat na matematičkom natjecanju „Klokan bez granica“ koji ju svrstava među 10% najboljih rezultata u Republici Hrvatskoj. ČESTITAMO!

Luka Vedriš, učenik 6. razredaosvojio je 1. mjesto iz matematike pod mentorstvom učiteljice Marine Željeznjak i 3. mjesto na natjecanju u šahu pod mentorstvom učitelja Miroslava Rabađije. ČESTITAMO!

Matko Balala, učenik 7. razreda- osvojio je 3. mjesto iz matematike pod mentorstvom učiteljice Marine Željeznjak i 3. mjesto na natjecanju u šahu pod mentorstvom učitelja Miroslava Rabađije. Ostvario je rezultat na matematičkom natjecanju „Klokan bez granica“ koji ga svrstava među 10% najboljih rezultata u Republici Hrvatskoj. ČESTITAMO!

Elena Zvonar, učenica 8. razredaosvojila je 1. mjesto iz geografije pod mentorstvom prof. Elizabete Trepotec Marić. ČESTITAMO!

Iva Grgec, učenica 4. razreda-uspješno je predstavljala školu na manifestacijama, natječajima i susretima koji promiču literarno i likovno stvaralaštvo, njeguju običaje i tradiciju Podravine pod mentorstvom učiteljice Mirjane Danček. ČESTITAMO!

Priznanja  i nagrade za postignuti uspjeh i promociju škole  primit  će mentori:

1. Elizabeta Trepotec Marić, prof. povijesti i geografije, učiteljica savjetnica
  2. Marina Željeznjak, diplomirana učiteljica razredne nastave i matematike
  3. Miroslav Rabađija, učitelj razredne nastave
  4. Mirjana Danček, učiteljica razredne nastave, učiteljica mentorica
  5. Kristina Domović. prof. hrvatskoga jezika i književnosti

Posjetiteljima priredbe bit će prikazana prezentacija o  školskim aktivnostima i  postignućima.

Program školske priredbe vode učenici:  Mate Balala i Marko Miklaušić

Dragi  učenici, roditelji  i prijatelji  naše škole!

Pozivamo Vas da svojom nazočnošću uveličate našu proslavu.

Radujemo se vašem dolasku!

Učenici i djelatnici OŠ Ivan Lacković Croata Kalinovac