klik za veći prikaz

Priloženi dokumenti:
Diploma.jpg
Zahvalnica.jpg

Upis djece u prvi razred

Predstavili smo se na 19. Danima voća u Đurđevcu
Autor: Dijana Habijanec, 8. 10. 2017.

U subotu, 7. listopada 2017. godine, učenici Kreativne grupe Domaćinstvo sa svojom voditeljicom učiteljicom Mirjanom Danček predstavljali su našu školu na 19. Danima voća u Đurđevcu.

Vrijedne ruke naših veselih osnovnoškolaca koji pohađaju Kreativnu grupu Domaćinstvo, zajedno sa svojom voditeljicom učiteljicom Mirjanom Danček, neprestano su aktivne. Naime, već u prvim tjednima mjeseca rujna, u popodnevnim satima, našom školom su zamirisali opojni mirisi svježe pečenog pekmeza od šljiva i bresve. Kada ne kuhaju, onda izrađuju školske suvenire koje sami osmisle i izrade, a oni su prožeti motivima koji su obilježili djelovanje škole.

Specifičnost ove grupe je i u tome što se u njen rad često uključuju i roditelji učenika svojim aktivnostima, kao što je primjerice pečenje tradicionalnih kolača i slastica, te se na taj način stvara i prijateljska veza između škole i zajednice.

Upravo su se svim tim proizvodima predstavili na 19. Danima voća u Đurđevcu. Koliko su ponosni na svoje proizvode, te koliko su uživali u ovoj manifestaciji, može se vidjeti na njihovim licima.

19. Dani voća u Đurđevcu je izložba promotivno – prodajnog karaktera na kojoj je sudjelovalo oko 70 – tak izlagača s područja Koprivničko – križevačke županije.